В селі Кричуново відремонтовані два містки по вул. Польовій та Олександрівській, які були зруйновані під час злив.

Дата: 20.07.2021 10:17

Місцеві жителі зацікавлені у відновленні містків, адже ними користуються і аграрії, і усі місцеві мешканці.

Староста Кричунівського округу говорить, що ось така злагоджена робота - це правильна організація роботи Любашівського селищного голови з громадою. "Хочу висловити вдячність Геннадію Павлову за підтримку та допомогу, приватному підприємцю Вадиму Шевчуку та його команді за оперативну та якісну роботу", - зазначила Інга Кушнір. Будівельні матеріали були надані старостатом. Працівниками ремонтної бригади було проведено повний демонтаж старих аварійних конструкцій і на їх місці встановлені бетонні перекриття укріплені опорами.