ДО УВАГИ ПЛАТНИКАМ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ТА ОРЕНДИ ЗЕМЛІ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ !

Дата: 20.07.2021 11:02

Любашівська селищна рада нагадує, що граничний строк сплати податків за землю 28 серпня 2021року, далі нараховується штрафні санкції та пеня. Платникам, які не отримали повідомлення-рішення про нараховані суми, потрібно звернутися до Фінансового управління Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у  відділеня Любашівської ДПІ.

Також, нагадуємо, що кожний платник податків має можливість користуватися  Електронним  кабінетом платника податків, який знаходиться за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/. Такий електронний сервіс дозволяє платнику податків, крім подання звітності,  самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг. Наприклад, можливо переглянути нарахування плати за землю або за нерухоме майно .

Телефон для довідок 2-22-10