28 липня, у день Хрещення Київської Русі, який Православна Церква святкує вже 1033 рік, в селищі Любашівка відбувся Хресний хід.

Дата: 28.07.2021 12:59

Він пройшов від Свято-Архангело Михайлівського храму до території розміщення телеретранслятору. Колись, на цьому місці, в центрі Любашівка на високому пагорбі височів золотоверхий храм Святого Архангела Михаїла (побудований у 1811-1825 рр.). В 1967 році ХХ ст. безбожна більшовицька влада храм зруйнувала, буквально зрівнявши його із землею, на його місці довго був сквер, а зараз охоронна зона.

Місце, на якому стояв Храм, має для віруючих велике історичне і духовне значення, зараз тут встановлено Пам'ятний Хрест до якого цього дня православні любашівчани прийшли помолитись.

Любашівська селищна рада висловлює подяку керівництву Одеській філії Концерну радіомовлення та телебачення за порозуміння та наданий дозвіл зайти віруючим на охоронний режимний об'єкт.