Бережіть природу та навколишнє середовище - не паліть сміття та траву!

Дата: 28.07.2021 13:09

Шановні жителі Любашівської громади!

Рівень пожежної небезпеки найвищий! Звертаємося до кожного.

ОБЕРЕЖНО ПОВОДЬТЕСЯ З ВОГНЕМ, НЕ СПАЛЮЙТЕ СМІТТЯ та НЕ ПАЛІТЬ СУХУ РОСЛИННІСТЬ,щоб ваша необережність не стала причиною пожежі. Обкосіть свої двори та городи.

З встановленням дуже спекотної погоди, все частіше можна побачити, як на господарських угіддях горить суха трава та сміття. Як правило, люди, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та насправді наражають на небезпеку себе, сусідів і суттєво погіршують стан довкілля.

Спалення сухої трави та сміття часто переростає у великомасштабні пожежі, адже швидкість поширення вогню по сухостою надзвичайно висока. До того ж цьому значною мірою сприяє посушливий вітер. Тому локалізувати такі загоряння на відкритих територіях дуже складно. Особливо небезпечним є спалювання сухої трави та стерні зернових культур на полях поблизу лісозахисних смуг. Та і у населених пунктах таке «господарювання» теж ні до чого доброго не призводить: спалення сухої трави, листя чи бадилля на присадибних ділянках переростає у неконтрольоване горіння, часто загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору.

Тож, звертаємося до мешканців громади: будьте уважні та обережні з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!!!

У разі пожежі не гайте часу, одразу телефонуйте до рятувального підрозділу за телефоном «101» і повідомте про вогнище, загоряння і як туди доїхати.