Обгрунтування: 09310000-5 - Електрична енергія

Дата: 29.07.2021 11:48

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Електрична енергія

згідно предмету закупівлі: код ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія) за номером закупівлі            UA-2021-07-26-001795-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Якісні та технічні характеристики обумовлені Законом України «Про ринок електричної енергії»;

- Правилами роздрібного ринку електричної енергії (затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312).

- іншими нормативно-правовими актами, які прийняті на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення визначений бюджетом Любашівської селищної територіальної громади на 2021 рік з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 498 320,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості обумовлений статистичними даними про середньомісячне використання електричної енергії.