Обгрунтування: 09120000-6 – Газове паливо

Дата: 29.07.2021 12:03

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Природний газ

згідно предмету закупівлі: код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо (природний газ) за номером закупівлі          UA-2021-07-28-002458-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Якісні та технічні характеристики умов постачання природного газу замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закон України «Про ринок природного газу»;

- ПРАВИЛА постачання природного газу (затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496 (зі змінами)).

- інші нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

Технічна специфікація щодо предмету закупівлі:

Найменування товару

Кількість, м. куб.

Природний газ

25 161

Фізико-хімічні показники газу природного, який постачається Замовнику, повинні відповідати положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем. Якість Газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м.), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск газу (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Всі посилання в тексті цієї тендерної документації в цілому та її додатках на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами тощо, слід читати в сукупності з виразом «або еквівалент».

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення визначений бюджетом Любашівської селищної територіальної громади на 2021 рік з урахуванням запланованих поточних завдань Замовника.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 427 749,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості обумовлений статистичними даними про середньомісячне використання природнього газу.