В Одеській області вже зроблено більше 250 тисяч щеплень проти COVID-19 і майже 84 тисячі людей повністю вакциновані

Дата: 03.08.2021 13:54

Станом на сьогодні, в Одеській області вже зроблено більше 250 тисяч щеплень проти COVID-19 і майже 84 тисячі людей повністю вакциновані (отримали дві дози вакцини).

Вакцинальна мережа складається з 22 центрів масової вакцинації, 92 пунктів щеплень та 76 мобільних бригад. Наразі у віддалених населених пунктах громад налагоджується процес підвезення людей до пунктів та центрів вакцинації. Тож щеплення проти COVID-19 стають максимально доступними для всіх бажаючих.

Поставки вакцин в Одеську область регулярні та відповідають запиту і можливостям закладів охорони здоров'я. Так, на сьогодні в регіоні доступні близько 100 тисяч доз вакцин проти COVID-19. Це AstraZeneca, Moderna, Comirnaty та CoronaVac.

Зважаючи на прогнози щодо осіннього підйому захворюваності та щоденне збільшення випадків COVID-19 в Україні та на Одещині, дуже важливо саме зараз спланувати свою вакцинацію та допомогти отримати щеплення своїм рідним. Знайти найближчий пункт щеплень або центр вакцинації можна за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/