РОЗШИРЕНА НАРАДА ЗА УЧАСТІ КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ РІЗНИХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2021 11:43

04 серпня, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів розширену апаратну нараду за участі керівників установ, підприємств, організацій різних форм власності, що знаходяться на території Любашівської громади, керівників  структурних підрозділів селищної ради,   старостів селищної ради.

Нарада проведена у форматі діалогу між спеціалістами селищної ради і керівниками установ, з метою спільного обговорення та розв’язання існуючих у громаді проблем.

На нараді заслухали:

- начальника ВП №1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області, підполковника поліції Мазуренка О.В. про стан криміногенної ситуації та забезпечення правопорядку на території Любашівської селищної територіальної громади;

- начальника Любашівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Черешньовського Д.В. про стан протипожежної безпеки та поведінки на воді на території Любашівської селищної територіальної громади. По даному питанню дано ряд доручень щодо дотримання Правил поводження на водоймах та дотримання вимог пожежної безпеки, заборони спалювання на сільгоспугіддях, присадибних ділянках і приватних територіях залишків рослинності, сухої трави та сміття.

- начальника відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Касима В.Л. про стан виконання протиепізоотичних заходів на території Любашівської селищної територіальної громади;

-  начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Байрака О.В. про організацію відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій, про стан оплати праці педагогічним працівникам, про підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду. По даним питанням дано ряд доручень стосовно організації відпочинку дітей   пільгових категорій, завершення робіт з підготовки до опалювального сезону, закінчення ремонту "Шкільних автобусів" та вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 вчителів та персоналу навчальних закладів;

- начальника відділу культури та туризму селищної ради Крячика  А.А. про стан оплати праці працівникам  культури, про підготовку закладів культури до осінньо-зимового періоду;

- начальника відділу охорони здоров’я селищної ради Михайлова Д.В. про стан оплати праці працівникам охорони здоров’я, про підготовку закладів охорони здоров’я  до осінньо-зимового періоду. Дані ряд доручень стосовно облаштування приміщень ФАПів;

- начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Авдулову А.П. про стан несанкціонованих сміттєзвалищ на території Любашівської селищної територіальної громади, загальний підсумок до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 р. об’єктів соціально-культурної сфери Любашівської селищної територіальної громади;

- начальника відділу перспективного розвитку і сільського господарства селищної ради Яковенко О.В. про роботу відділу перспективного розвитку і сільського господарства за І півріччя 2021 року в тому числі щодо залучення інвестицій.

- начальника управління «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Заміхановську І.В. про роботу управління «Центр надання адміністративних послуг» Любашівської селищної ради;

- начальника фінансового управління Вітвіцьку О.Л. щодо стану надходжень та видатків бюджету Любашівської селищної ради;

- начальника відділу загальної та організаційної роботи селищної ради Гладкого О.М. стосовно організації та планування заходів до Дня державного Прапору України, 30-ї річниці з Дня незалежності України, Дня селища Любашівка.

Стосовно критики деяких наших громадян у фейсбуці щодо роботи селищної ради, очільник громади Геннадій Павлов сказав: «Не все так погано у нашій громаді. Звісно, дороги державного та обласного значення, які не підпорядковані громаді ми не маємо права ремонтувати, і такі дії контролюючі органи будуть класифікувати як нецільове використання коштів.

У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які  потребують ремонту та догляду. Любашівська селищна рада придбала грейдер, який прибуде після 16 серпня і буде продовжено поточний ремонт доріг.

Любашівська селищна територіальна громада займає важливе стратегічне розташування, у порівнянні з іншими громадами Одеської області. Автодорога загальнодержавного значення Київ - Одеса (М-05), пролягає через усю територію громади. І це розуміє керівництво Одеської облдержадміністрації. Зокрема, 27 липня Геннадій Павлов прийняв участь в нараді в Одеській ОДА з питань капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 «Київ –Одеса» та ініціював перед керівництвом Одеської ОДА та підрядниками що будуть проводити дорожні роботи зробити в районі Любашівки зручну транспортну розв'язку зі зручними з'їздами, надземним переходом, авто-зупинками та облаштованими місцями для торгівлі. На даний час, відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради ведеться активна робота з проектантами в даному напрямку.