Виїзний прийом в громаді

Дата: 09.08.2021 07:42

Виїзний прийом в громаді

4 серпня 2021 року в рамках спільної угоди між  Любашівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості та “Центром надання адміністративних послуг”  Любашівського ОТГ було здійснено виїзний прийом громадян  провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Аллою Анатолієвною Сиротою в приміщенні “ЦНАП”. Прийоми здійснюються для роз’яснення питань зайнятості.

На прийомі громадяне  зверталися до фахівця з різноманітними питаннями стосовно працевлаштування, реєстрації в центрі зайнятості та профорієнтаційної направленості молоді. Також Алла Анатоліївна розповіла про можливість тимчасової зайнятості для осіб, які зараз не мають постійної роботи.

Такі прийоми проводяться кожної першої середи місяця, що вказано в угоді про співпрацю.