Обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях

Дата: 11.08.2021 08:07

10 серпня 2021р. з метою профілактики складних життєвих обставин сімей з дітьми , фахівцями та спеціалістами КУ «Центру соціальних служб» Любашівської селищної ради, служби у справах дітей Любашівської селищної ради , служби у справах дітей Подільської РДА здійснено обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях СЖО, які проживають на території старостинського округа с.Покровка.

Під час здійснення рейдової перевірки обстежено 7 сімей. З батьками проведені профілактичні бесіди щодо недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей, роз’яснено вимоги законодавства щодо відповідального батьківства за створення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей. Дано терміни на виправлення ситуації. Також ознайомлено з правилами пожежної безпеки, проведена бесіда стосовно попередження та недопущення домашнього насильства.