УВАГА ! ЗБІГАЮТЬ СТРОКИ СПЛАТИ ПОДАТКІВ.
УВАГА ! ЗБІГАЮТЬ СТРОКИ СПЛАТИ ПОДАТКІВ.
Любашівська селищна рада нагадує, що збігають строки сплати податків за землю, після 28 серпня 2021року нараховується штрафні санкції та пеня. Платників, які ще не сплатили податки за землю просимо дотримуватись вказаних строків та не допускати утворення заборгованості. Нараховані суми, можливо отримати у Фінансовому управлінні Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у відділені Любашівської ДПІ.
Також, нагадуємо, що кожний платник податків має можливість користуватися Електронним кабінетом платника податків, який знаходиться за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/. Такий електронний сервіс дозволяє платнику податків, крім подання звітності, самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг.
Телефон для довідок 2-22-10