Привітання з Днем Знань

Дата: 31.08.2021 16:11

Дорогі діти, студенти, батьки, вчителі!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань, початком нового навчального року!

Перший дзвоник, який пролунає в навчальних закладах, знову покличе дітей і молодь до світлої країни знань, вченості, добра і душевної теплоти мудрих наставників. Нові знання допомагають бути затребуваними й конкурентоспроможними, впевненими в собі та своїй діяльності.

У новому навчальному році бажаю учням і студентам наполегливості та успіхів в освоєнні навчальних програм, відмінних оцінок, вірних друзів, цікавого й насиченого яскравими подіями життя. А педагогам - розумних, допитливих, слухняних учнів та радості від кожного робочого дня!

Нехай новий навчальний рік буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та родину.

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.