Привітання з Днем Знань

Дата: 01.09.2021 13:35

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Перше вересня – День знань – завжди яскравий, завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого. У цей день особливо теплими словами вітаю всіх, хто має безпосереднє відношення до реформування та здобутків освіти Любашівщини.

Сьогоднішній день  особливо урочистий та хвилюючий для першокласників – вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя! Бажаю вам успіхів! Та пам’ятайте: усі перешкоди долаються силою знань, а ваша жага до навчання є запорукою гідного майбутнього!

Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час вам необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів, які стануть надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку.

Особливим є цей день і для батьків. Адже вони разом з вами проживають дні і роки шкільного життя,  радіють вашим успіхам, переймаються невдачами. Тож цінуйте їхню любов і підтримку.

Дорога освітянська громадо! Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. Перше  вересня знову зібрало нас у рідному колі.
      Нехай цьогорічний  першовересень  буде  сонячним,  несе добрий  настрій  у кожну школу,  кожну родину!

Здоров’я всім і мирного неба!

З повагою Олександр Байрак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради