Дата: 03.09.2021 08:52

01 вересня, у Любашівській селищній територіальній громаді відзначили День знань. Традиційними лінійками та урочистостями для 2485 школярів розпочався новий навчальний рік. Школи відчинили двері для своїх "постійних мешканців" і найменших гостей - першокласників. До слова, цьогоріч 215 учнів Любашівщини стали першокласниками Нової української школи.

Учнів Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Подільського району Одеської області з Днем Знань привітав Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, побажав учням та педагогічному колективу цікавого навчального року, здоров’я, натхнення та мирного неба. Після урочистої частини директору школи Олені Жолуб головою громади вручено документи та ключі на придбаний відділом освіти, молоді та спорту селищної ради "Шкільний автобус".

До інших шкіл громади завітали представники та депутати Любашівської селищної ради, старости старостинських округів, які також долучились до вітань.