Дата: 03.09.2021 08:57

01 вересня, на урочисту лінійку до учнів, вчителів та батьків Бобрицької гімназії Любашівської селищної ради Одеської області завітав Любашівський селищний голова Геннадій Павлов. Побажав учням міцного здоров’я та щасливої долі, а також провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з учителями та батьками, а педагогам старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Взагалі цього дня все відбувалося яскраво: українські вишиванки, святкова атмосфера, перші осінні квіти для вчителів, різнокольорові кульки - все вказувало на свято Першого дзвоника.