Збірна команда Любашівської селищної ради прийняла участь у спартакіаді дерслужбовців в Овідіополі

Дата: 06.09.2021 10:55

03 вересня 2021 року в смт Овідіополь в Палаці спорту ім. В.І. Дукова Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації спільно з обласним комітетом профспілки працівників державних установ України та обласною організацією фізкультурно – спортивного товариства «Спартак» проводили фінальні змагання ХХII обласної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з футзалу, волейболу, тенісу настільного, шахів і шашок.

Збірна команда Любашівської селищної ради на чолі з Любашівським селищним головою Геннадієм Павловим, також прийняла участь у змаганнях та зайняла 1 місце з футзалу, 1 місце з волейболу, 1 місце з шашок та 4 місце з шахів.

За підсумками змагань, з кращих гравців, буде сформована збірна команда Одеської області у ХХII Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яка відбудеться з 20 по 25 вересня 2021 року у м. Чорноморськ Одеської області.