Відзначили День фізичної культури та спорту

Дата: 14.09.2021 09:02

11 вересня в смт Любашівка, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулися спортивно-масові заходи за участю спортсменів, тренерів, активістів фізкультурно-спортивного руху.

Спортивні змагання проведені за ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія Павлова  та за сприяння відділу освіти, молоді та спорту селищної ради.

Відкриваючи захід, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Байрак привітав зі святом всіх шанувальників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.

В змаганні з шахів приняло участь 13 учасників, з них отримали І місце  Буманський Олександр, ІІ місце  Янковенко Володимир, ІІІ місце Шевчук Володимир, які були нагороджені медалями та грамотами

В змаганні з міні-футболу приняло участь 4 команди, виборовши перемогу та зайнявши              І місце  команда "Патріот"  нагороджена  Кубком та грамотою, ІІ місце  команда "Факел" нагороджена грамотою, ІІІ місце виборола команда "Любашівка" нагороджена  грамотою.

Кращим гравцем був визнаний  Крикливий  Володимир, який  нагороджений статуеткою та грамотою.