Любашівський селищний голова привітав рятувальників з професійним святом

Дата: 17.09.2021 08:14

17 вересня в Україні відзначають День рятівника, який святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

У актовій залі пожежно-рятувальної частини селища Любашівка відбулися урочисті збори, під час яких, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав рятівників з нагоди професійного свята та висловив щиру вдячність за їх самовіддану працю і чесне виконання службового обов'язку. Побажав міцного здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі. Запевнив, що селищна рада і надалі фінансово підтримуватиме любашівських рятувальників для їхнього успішного виконання службових обов'язків.

За високий професіоналізм,  вагомі здобутки, самовіддане, зразкове та успішне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня рятівника Подякою Любашівської селищної ради нагороджені:

Колесніченко Альона

Русланівна

диспетчер 28 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області

Сичова Надія

Вікторівна