Платникам податків Любашівської територіальної громади!

Дата: 20.09.2021 14:51

Любашівська селищна рада просить кожного з платників податків , як фізичних так і юридичних осіб, звернутись до Фінансового управління Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у  відділеня Любашівської ДПІ та перевірити наявність боргів, з метою негайного їх погашення. У разі несплати,  нараховуються штрафні санкції та пеня на наявну заборгованість, яка в подальшому може бути стягнута в судовому порядку. Також, нагадуємо , що кожен з платників податків має можливість використовувати сервіс «Електронний кабінет платника податків», який дає змогу, крім подання звітності,  самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг.