Привітання з Днем позашкілля

Дата: 24.09.2021 12:37
Кількість переглядів: 2008

Шановні працівники закладів позашкільної освіти

Любашівської селищної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя в сучасних умовах, допомагає дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Адже біжать навчатись у гуртки діти не тому що треба, а тому що цікаво, захопливо, корисно.

Яскравим прикладом надання  позашкільної освіти є Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр дитячої та юнацької творчості" Любашівської селищної ради та Любашівська дитяча юнацька спортивна школа, в яких вихованці здобувають освіту в таких напрямах: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, гуманітарний, спортивний, еколого-натуралістичний, науково-технічний.

З нагоди дня позашкілля бажаю усім працівникам галузі процвітання, натхнення, творчого потенціалу, активного зростання та гідної оплати праці, а вихованцям - високих досягнень та нових перемог!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.