Любашівка – столиця української ковбаси
25 вересня 2021 року біля траси Одеса-Київ, на в’їзді до смт. Любашівки, гучно пролунав ІV ковбасний фестиваль-ярмарок «Любашівка-столиця української ковбаси» та День селища Любашівка.
Гості свята мали можливість посмакувати різноманітні ковбасні вироби, подивитись чим багаті намети старостинських округів, помилуватись на роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, взяти участь в майстер-класах, побачити шоу-дефіле Духового оркестру, виступ хору «Козацьке коло», гуртів та солістів Одеського обласного центру української культури, шоу живих скульптур, шоу театру на ходулях «Шанс», виступ українських співаків Натаніки, Олександра Кварти, народного артиста України Миколи Янченка, гурту «Made in Ukraine» та Володимира Войцеховського.
Також в рамках святкування проведено театралізовану виставу "Ода ковбасі", а також втановлено та зареєстровано Національний рекорду «Найбільша карта України з ковбасної нарізки».
Шикарним завершенням фестивалю став святковий феєрверк.