Обгрунтування:Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету)
Обгрунтування: Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету в с.Агафіївка,с.Олександрівка та с.Пилипівка Любашівської селищної ради Одеської області.
ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ
Завдання (проєкту) Національної програми інформатизації
1. Назва проєкту:
закупівля послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності
широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.
2. Напрям інформатизації відповідно до Концепції Національної програми інформатизації
формування національної структури інформатизації
3. Державний замовник Любашівська селищна рада
4. Мета завдання (проєкту)
проект передбачає забезпечення закладів соціальної інфраструктури, що розташовані в населених пунктах, у яких відсутнє покриття волоконно-оптичними мережами, широкосмуговим доступом до Інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій.
Проблема, яка буде розв’язана в результаті виконання завданні (проєкту)
завдяки реалізації проєкту буде забезпечена доступність швидкісного Інтернету в сільській місцевості. Завдяки
підключенню до ШСД закладів соціальної інфраструктури, розташованих у таких населених пунктах, у мешканців населених пунктів, де знаходиться такий заклад, з'явиться технічна можливість підключитись до швидкісного Інтернету.
Реалізація проєкту забезпечить можливість: повноцінного навчання он-лайн, отримання послуг медичних послуг он-лайн (в т.ч. телемедицини), віддаленої роботи, надання адміністративних он-лайн, доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет (освітніх, інформаційних тощо).
5. Детальний зміст завдання (проєкту)
1) Обґрунтування завдання (проєкту)
Любашівська громада отримає ряд переваг від реалізації проєкту. Наявність доступу до швидкісного Інтернету дасть змогу модернізувати освітні та медичні послуги (в т.ч. завдяки можливості підвищення кваліфікації медичних та освітніх працівників дистанційно), особливо в умовах карантину, надавати та отримувати адміністративні послуги он-лайн, підвищити цифрову грамотність населення та сприятиме підвищенню якості життя у сільській місцевості;
2) Загальна характеристика та актуальність завдання (проєкту)
Любашівська громада закуповує послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури, що розташовані на території громади, до широкосмугового доступу до Інтернету;
3) строки виконання завдання (проєкту)
початок визначається датою підписання договору, термін виконання – протягом трьох календарних місяців з дати
підписання договору, закінчення виконання - до 20.12.2021 року;
4) календарний план надання послуг
послуга повинна бути надана до 20 грудня 2021 року;
5) очікувані результати виконання завдання (проєкту) (функціональні, інтеграційні та технічні характеристики продукції, яка буде створена в результаті виконання завдання (проєкту)
наявність доступу до швидкісного Інтернету у 35 закладах соціальної інфраструктури.
6) очікувані переваги нової продукції перед існуючими вітчизняними та зарубіжними аналогами
мешканці населеного пункту матимуть технічну можливість підключитись до Інтернету зі швидкістю не менше 100 Мбіт/с за ринковою ціною.
6. Фінансові аспекти завдання (проєкту)
1) загальна вартість виконання завдання (проєкту) - 273000 грн
2) очікувані витрати на виконання завдання (проєкту) за рахунок коштів державного бюджету - 273000 грн
3) назва бюджетної програми та КПКВК, за якою передбачено виконання завдання (проєкту);
КПКВК 2911060 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості".
КЕКВ 2240.
4) фактичний обсяг фінансування завдання (проєкту) за минулі роки за рахунок коштів, передбачених у державному
бюджеті для фінансування завдань (проєктів) Національної програми інформатизації, за роками (заповнюється за наявності такого фінансування). Відсутній.
7. Запланована процедура закупівлі завдання (проєкту).
Відповідно до плану закупівель проводитиметься такий вид закупівлі: Відкриті торги
Розрахунки здійснюються в безготівковій формі через Державну казначейську службу України шляхом перерахування коштів у національній валюті України за надану послугу на підставі протоколу тестування наданих послуг, акту здачі -
приймання наданих послуг протягом ЗО робочих днів з дня надходження на розрахунковий рахунок цільових бюджетних коштів на оплату послуги за цим договором.
8. Використання продукції
1) перелік продукції (послуг), які передбачається отримати в результаті виконання завдання (проєкту), її практичне
значення, можливість використання в органах державної влади, на підприємствах, в установах, тощо.
Технічні, якісні та кількісні характеристики послуг з підключення до Інтернету відповідають вимогам п. 7 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого постановою КМУ від 28.04.2021 № 453:
1) на ділянках телекомунікаційної мережі оператора, що використовуються для надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, не допускається застосування радіотехнологій;
2) протягом перших 30 календарних днів доступ до Інтернету надається із швидкістю 500 Мбіт/с з дотриманням рівнів якості телекомунікаційних послуг. У подальшому доступ до Інтернету надається із швидкістю не менше 100 Мбіт/с;
3) до 31 грудня 2022 р. послуга широкосмугового доступу до Інтернету надається без утримання оператором/провайдером телекомунікацій абонентської плати, яка включається у вартість підключення;
4) умови надання послуги передбачають безлімітний доступ до Інтернету, що не обмежує обсяг передавання та приймання даних;
5) оператор/провайдер телекомунікацій забезпечує статичну (постійну) IP-адресу кожному закладу соціальної
інфраструктури;
6) оператор/провайдер телекомунікацій забезпечує можливість використання доступу до Інтернету для персоналу та
відвідувачів закладів соціальної інфраструктури за допомогою мережі Wi-Fi у частотах 2,4 та 5 ГГц.
Для дотримання вимог, що передбачені абзацом першим цього підпункту, оператор/провайдер телекомунікацій
використовує безпроводовий маршрутизатор з розрахунку не більше одного маршрутизатора на один заклад соціальної інфраструктури.
2) потенційні споживачі продукції (послуг)
співробітники та споживачі послуг, що надаються закладами соціальної інфрастуктури, мешканці населеного пункту;
3) оцінка витрат на використання продукції
відсутня;
4) очікуваний економічний ефект від використання продукції
Доступ до швидкісного Інтернету забезпечить: можливість надання державних послуг он-лайн, доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет, сприятиме покращенню якості освітніх, медичних, адміністративних послуг у сільській місцевості.
Опосередковано сприятиме пожвавленню ділової активності та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів