Обгрунтування: Послуги у сфері містобудування за ДК 021:2015- 71410000-5 (Розробка генерального плану з планом зонування с Вишневе Любашівської селищної ради Подільського району Одеської області).

Дата: 07.10.2021 09:07

Обгрунтування: Послуги у сфері містобудування за ДК 021:2015- 71410000-5 (Розробка генерального плану з планом зонування с Вишневе Любашівської селищної ради Подільського району Одеської області).

Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Кількість - 1 послуга, місце поставки - 66502, Одеська обл., смт Любашівка, вул. Володимира Князя. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31.12.2021 року включно.

Умови оплати:

Подія

Тип оплати

Період,

(днів)

Тип днів

Розмір

оплати,

(%)

Надання послуг -

Умови оплати -

Післяплата

Банківські

згідно договору.

Пропозиція та усі

документи, що

мають відношення

Оплата здійснюється після того, як постачальник виконає послуги, підтвердженням є акт виконаних робіт

до неї, складаються українською мовою. Категорія замовника передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: орган місцевого самоврядування.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 100000,00 грн.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Розробка генерального плану з планом зонування с Вишневе Любашівської селищної ради Подільського району Одеської області за ДК 021:2015- 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування.  Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.