09 жовтня День села Покровка

Дата: 08.10.2021 11:55

Шановні жителі села Покровка

Любашівської селищної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю жителів села Покровка з нагоди святкування Дня села!

Ваше невеличке мальовниче село споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

Село засноване в 1794 році, в рік заснування Одеси та святкує свій день народження в День Івана Богослова, в честь якого названо перлину архітектурного шедевру -  Храм Святого апостола Іоанна Богослова.

Бажаю процвітання Вашому селу, покращення якості життя та добробуту людей, а також зайняти провідні позиції на туристичному ринку Одещини.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім Вам здоров’я, щастя, добра, достатку.

Зі святом!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.