11.10.2021 року о 14,00 год відбулось спільне засідання постійних комісій з питань  питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики; з питань освіти, культури, молоді, фізкультури, спорту, охорони здоров’я  та соціального  захисту н

Дата: 11.10.2021 16:29

порядок денний

1. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Пенчева О.С.

Доповідач: Павлов Геннадій Анатолійович – селищний голова.

2. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради від 26.11.2020 року  № 9 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

3. Про утворення старостинських округів Любашівської селищної ради.

4. Про затвердження Положення про старосту.

5. Про віднесення посад старости Любашівської селищної ради до V категорії посад осіб місцевого самоврядування та встановлення відповідних рангів.

Доповідач: Мокряк Людмила Миколаївна – секретар селищної ради.

1. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Панченку Володимиру Євгеновичу на фасаді приміщення НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ліцей» смт. Любашівка.
  2. Про надання дозволу на встановлення на території Агафіївського старостинського округу пам’ятного знаку до 70-ти річчя з дня переселення у село Агафіївка та село Пилипівка жителів села Михновець Львівської області.

Доповідач: Крячик Анатолій Анатолійович – начальник відділу культури та туризму селищної ради.

1. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради від 31.03.2021 року №359 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Управління «Центр надання адміністративних послуг» Любашівської селищної ради.

Доповідач: Заміхановська Ірина Василівна – начальник Управління «Центр надання адміністративних і соціальних послуг» селищної ради.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради від 12.08.2021 року № 2563 «Про перейменування вулиць, провулків на території Любашівської селищної територіальної громади».

Доповідач: Гладкий Олег Миколайович – начальник відділу загальної та організаційної роботи селищної ради.