19 жовтня відбулася позачергова дев'ята сесія Любашівської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 19.10.2021 13:52

19 жовтня під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова відбулася позачергова дев'ята сесія Любашівської селищної ради восьмого скликання. З 26 депутатів присутні 23.

На сесії були присутні радник голови Одеської облдержадміністрації Анатолій Артеменко, депутат Одеської обласної ради Сергій Митрофанський, заступник Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, депутат Подільської районної ради Сергій Паровик, депутати, працівники апарату селищної ради, старости старостинських округів, громадськість.

На початку сесії голова Любашівської селищної територіальної громади Геннадій Павлов привітав депутатів, які в межсесійний період святкували день народження.

Під час сесії було розглянуто ряд питань із різних сфер життєдіяльності громади, які попередньо детально обговорювалися та розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради.