Привітали працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 14:32

У першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками - це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов разом з секретарем Любашівської селищної ради Людмилою Мокряк привітали працівників соціальної сфери з професійним святом та подякували всім працівникам за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей

З нагоди свята, за високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку та категорій, самовіддане служіння обраній справі, працівники соціальної сфери були нагороджені Подяками та Почесною відзнакою Любашівської селищної ради.

Залишається побажати працівникам соціальної сфери, щоб множились добрі вчинки, здійснювались найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносило добру славу.