Інформація для молоді громади

Дата: 08.11.2021 09:21

Наша громадська організація просить поширити інформацію серед молоді Вашої громади:

Можливість приєднатися до програми “Мріємо та діємо” вже тут

Подавайся до Молодіжної консультативної ради та задай ритм майбутньому української молоді.

Що таке Молодіжна консультативна рада?

Це молодіжна команда, яка буде консультувати програму “Мріємо та діємо” щодо розширення економічних можливостей, збільшення громадянської активності та соціальної згуртованості, а також розвитку цінностей плюралізму та поваги до різноманіття серед молоді. І не тільки!

Для чого це тобі?

Бо це реальний механізм впливу на молодіжні проєкти та молодіжну політику в Україні. Разом з нами ти будеш втілювати такі проєкти, де молодь дійсно відчує позитивні результати. Ти будеш пропонувати ідеї, і матимеш можливість їх реалізувати з нами.

Участь в такому дорадчому органі - це крута нагода побачити та відчути на собі як це - втілювати проєкти дуже різного рівня. Ти отримаєш неймовірний досвід та прокачаєш свої професійні навички. А ще ти можеш записати це в резюме

Хочеш ще?

Ти також будеш розвивати такі компетенції та навички як підприємницьке мислення, адаптація, навчання протягом усього життя, співробітництво, лідерство та соціальний вплив, громадянська грамотність та обізнаність, інклюзивність, комунікація, емоційний інтелект, медіа та інформаційна грамотність.

Давай чекнимо чи ти підходиш на цю роль!

Тобі 15-25 років

Проживаєш в будь-якій громаді України і маєш сильне бажання привнести позитивні зміни у свою громаду, школу, місто чи село

Друзі кажуть, що відповідальність, незалежність, відкритість, толерантність та допитлівість - це твої якості

Маєш сильний інтерес та ідеї для розвитку кар’єрних та підприємницьких можливостей молоді та/або підсилення громадянської участі та/або соціальної згуртованості молоді

Ти зможеш знайти в своєму розкладі як мінімум 6 годин на тиждень для завдань Молодіжної ради, а також брати участь в усіх зустрічах, обговореннях, тренінгах, які є обов’язковою частиною програми.

Для подачі заповни анкету та підвантаж відео (сюди https://bit.ly/3jIjXex) з аргументацією чому саме ти маєш стати нашим/нашою радницею!

Дедлайн подачі заявок - 9 листопада, 2021 року. Результати відбору будуть відомі до кінця листопада.

Якщо в тебе є складнощі із створенням відео та/або завантаженням його пиши, не зволікай пиши нам на адресу network.mriemotadiemo@irex.org - ми тобі допоможемо

IREX запрошує до участі усіх кандидаток та кандидатів, які відповідають вищезазначеним вимогам, незалежно від статі, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мови, інвалідності чи належності до маломобільних груп та ін.

Генеральний директор громадської організації

«Інститут Громадської Експертизи»