Кожній тварині-родину!!!

Дата: 09.11.2021 11:39

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості»  Любашівської селищної ради, а саме члени гуртка «Юні охоронці природи» в особі Жмурка Ярослава запрошують підтримати акцію «Кожній тварині – родину».

На території Любашівської громади є безпритульні тварини.

Безпритульні тварини – локальна проблема національного масштабу.

Собаки нападають на людей та загрожують їхньому здоров’ю та  життю.

Джерелом збудника сказу є дикі та свійські хижі тварини. Особливу небезпеку становлять безпритульні собаки, для яких укус є інстинктивною реакцією для захисту території, членів зграї або здобування їжі.

Пропонуємо створити «Центр захисту тварин», який стане ключовою організацією у регулюванні екосистеми селища та запроваджувати заходи та європейські стандарти в роботі з безпритульними тваринами.

Забезпечити умови життя тварин, які відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям.

Створити електронну базу даних. Членам громади взяти участь у проведенні реєстрації та ідентифікації домашніх і безпритульних тварин.

Якщо тварина загубиться, то можна швидко повернути до господаря.

Тож дамо тваринам шанс на щасливе життя!!!

Нехай же Любашівська громада стане взірцем ефективного вирішення проблем безпритульних тварин!

Прилаштуємо безпритульних тварин у родини!!!