Відбудеться позачергова сесія Любашівської селищної ради

Дата: 09.11.2021 15:18

16 листопада о 10. 00 в приміщенні Будинку культури відбудеться засідання десятої позачергової сесії восьмого скликання Любашівської селищної ради

Орієнтовний порядок денний

1. Про затвердження Програми соціального захисту населення Любашівської селищної ради на 2022-2024 роки.

Доповідач: Заміхановська Ірина Василівна – начальник Управління «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради.

2. Про внесення змін до рішення Любашівської селищної ради від 21 січня 2021 року №149 «Про затвердження Програми підтримки діяльності комунальної установи «Зеленбуд» Любашівської селищної ради на 2021 рік».

Доповідач: Грабовецька Ольга Миколаївна -  директор комунальної установи Зеленбуд».

3. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Любашівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любашівської селищної ради.

Доповідач: Ратушняк Г.П. – в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Любашівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любашівської селищної ради.

4. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  Любашівської селищної ради.

Доповідач: Фомін Д.В. – в.о. генерального директора комунального  некомерційного підприємства «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  Любашівської селищної ради.

5.    Про затвердження актів  приймання - передачі будівель переданих із відділу  освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради на баланс Любашівської селищної ради.

Доповідач: Вальчук Людмила Іванівна - начальник відділу – головний бухгалтер  відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради.

6. Про затвердження умов передачі нерухомого майна комунальної власності та укладання договору передачі нерухомого майна Любашівської селищної ради в оренду без проведення аукціону

7. Про придбання житлового будинку за адресою: вул. Комарова, 9, с. Вишневе, Подільський район, Одеська область у комунальну власність Любашівської селищної ради.

Доповідач: Авдулова Альона Петрівна  - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради.

8. Про затвердження плану діяльності Любашівської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік

Доповідач: Довганюк В.В. – начальник відділу правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи селищної ради.

9. Про затвердження Прогнозу бюджету Любашівської  селищної територіальної громади на 2022-2024 роки

10. Про бюджет Любашівської селищної територіальної  громади на 2022 рік.

Доповідач: Вітвіцька Олена Леонідівна -  начальник  фінансового  управління  селищної ради.

11. Земельні питання.

Доповідач: Дехтяренко Оксана Олександрівна – т.в.о. начальника відділу земельних відносин та навколишнього середовища селищної ради.