Святкування Дня працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 13:37

19 листопада відбулися урочистості та святкування Дня працівників сільського господарства, професійного свята всіх селян за участі працівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності Любашівської селищної територіальної громади.

З теплими словами подяки за невтомну працю і найкращими побажаннями до присутніх звернулися радник Подільської районної державної адміністрації Микола Каушан, заступник голови Подільської районної ради Петро Зейкан та т.в.о. Любашівського селищного голови Людмила Мокряк.

Були відзначені високі показники та досягнення аграріїв. Усім учасникам святкового зібрання, аграріям бажали благополуччя, достатку, здійснення усіх планів та задумів.

Піднесеного настрою учасникам святкового зібрання додала церемонія нагородження найсумлінніших працівників галузі Почесними грамотами Подільської районної державної адміністрації, Почесними грамотами Подільської районної ради,   Почесними відзнаками Любашівської селищної ради та подарунками. Гостей свята порадували номерами художньої самодіяльності працівники Будинку культури.