УВАГА ! ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ ТА БОРЖНИКАМ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.12.2021 13:42

Любашівська селищна рада нагадує, що збігає податковий період 2021 року. Платників податків, просимо звернути увагу на своєчасність сплати податків та перевірити наявність боргів, з метою їх погашення до кінця поточного року. Наявність боргів, можливо перевірити у Фінансовому управлінні Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у відділені Любашівської ДПІ.

Також, нагадуємо, що кожний платник податків має можливість користуватися Електронним кабінетом платника податків, який знаходиться за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/. Такий електронний сервіс дозволяє платнику податків, крім подання звітності, самостійно переглядати свій особовий рахунок (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня), а також здійснювати сплату податків за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг.

Телефон для довідок 2-22-10