Відбулось засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку громади

Дата: 01.12.2021 16:13

В умовах реформування системи місцевого самоврядування Стратегія розвитку для територіальних громад є не просто документом з цифрами, а визначенням майбутнього, до якого прагне громада.

Стратегія розвитку Любашівської громади затверджена рішенням сесії селищної ради від 20.12.2019 року №865. Для координації дій по її реалізації завдань створено постійно діючий Комітет, до якого ввійшли представники виконавчого комітету та начальники відділів селищної  ради, голови постійних комісій селищної ради, старости старостинських округів, керівники комунальних  підприємств, підприємці громади.

Сьогодні, 1 грудня  2021 року, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов  провів засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Любашівської територіальної громади до 2027 року.

На засіданні Комітету відділом перспективного розвитку і сільського господарства  було представлено звіт про стан впровадження Плану реалізації Стратегії розвитку Любашівської територіальної громади за 2019-2021 роки та сформовано пропозиції щодо проектів Плану реалізації Стратегії на наступні 3 роки.