Здійснення мрії через проходження курсів.

Дата: 03.12.2021 14:16

Нещодавно отримала посвідчення про проходження курсів цільового призначення Ярошенко Ольга Олександрівна. Вона навчалася в ДНЗ Одеський ЦПТО ДСЗ за направлення Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Жінка підвищувала кваліфікацію на курсах за навчальним напрямком "Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у відкритому ґрунті". За навчальним планом було відпрацьовано важливі теми: основи галузевої економіки і підприємства, основи агрономії, плодівництво і ягідництво та ще багато корисного для саморозвитку. В подальших планах у Ольги займатися улюбленою справою, тож бажаємо успіху!