Дата: 06.12.2021 16:34

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають 30-ту річницю Дня Збройних Сил України. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон "Про Збройні сили України". А День Збройних Сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

Сьогодні ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

В цей день, позаштатний радник голови Подільської районної державної адміністрації Микола Каушан та Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітали особовий склад четвертого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки зі святом.

За високий професіоналізм, зразкове виконання військового обов'язку та з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Збройних Сил України кращі військовослужбовці нагороджені Почесними грамотами та подяками Подільської райдержадміністрації та Любашівської селищної ради.