Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2021 07:54

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, члени виконавчого комітету!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізовують своє право брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Ми обрані людьми, які довірили нам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі.

Хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу Любашівщину кращою.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній праці. Упевненості вам, віри у краще майбутнє, здійснення світлих мрій та добрих задумів, натхненної та плідної праці на благо людей.

Зі святом!

З  повагою,

Любашівський селищний голова                                                       Павлов Г.А.