Робоча зустріч голови Подільської РДА із сільськими, селищними, міськими головами Подільського району.

Дата: 15.12.2021 16:39

15 грудня Любашівський селищний голова Геннадій Павлов прийняв участь в робочій зустрічі під керівництвом голови Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренка.

Після об’єднання 7 колишніх районів в єдиний – Подільській - це був перший захід у подібному форматі. Але, як зазначив очільник району, робота була дуже плідною та ефективною, керівники всіх територіальних громад Півночі Одещини мали змогу висловити свою думку та пропозиції по питанням, що турбують мешканців регіону.

Після обговорення основних питань, Михайло Лазаренко, в свою чергу, надав головам органів місцевого самоврядування вичерпні відповіді по всім порушеним питанням, узагальнив проблематику Подільщини. В результаті було напрацьовано та погоджено єдиний підхід у роботі посадових осіб всіх рівнів задля покращення життя простих громадян.

Також, Михайло Лазаренко звернув увагу голів територіальних громад на необхідність найскорішого вирішення проблем соціального захисту ліквідаторів-чорнобильців, забезпечення всіх бажаючих учасників АТО/ООС земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства, продовження реалізації в населених пунктах Подільського району загальнодержавних Програм та соціальних ініціатив Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», «Активні паркі – локації здорової України», «Зелена країна», «Велика реставрація» тощо.