Цифрова трансформація Любашівської громади: впровадження Геоінформаційної системи

Дата: 21.12.2021 15:42

21 грудня, в медіа-центрі Любашівської публічної бібліотеки відбулася презентація Геоінформаційної системи  Любашівської селищної територіальної громади, яку провела компанія “МагнетікВан Муніципальні Технології” за сприяння Любашівської селищної ради.

Презентований ресурс дозволить значно покращити роботу відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Любашівської селищної ради та надавати більш якісні послуги населенню з земельних питань, а також містить всю наявну інформацію щодо використання земельних ресурсів громади.

Спеціалісти компанії "МагнетікВан Муніципальні Технології" продемонстрували можливості та функції розробленого ресурсу та дали відповіді на важливі питання.

Можливостями геоінформаційної системи є:

1.    візуалізація повного та актуального земельного банку громади та достовірних параметрів земельних ділянок;

2.    автоматизація ведення земельного кадастру громади в режимі суміщення з даними Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру судових рішень, податкових реєстрів;

3.    моніторинг земельних ресурсів громади (орендарів земельних ділянок, термінів дії оренди, судових справ тощо);

4.    оперативний доступ, адміністрування та актуалізація картографічних даних по напрямку управління земельними ресурсами громади (ортофотопланів, карт ґрунтів, сівозмін, нормативної грошової оцінки тощо).