ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ОТРИМАННЯ 1000 ГРИВЕНЬ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 23.12.2021 08:49

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ОТРИМАННЯ 1000 ГРИВЕНЬ ВІД ДЕРЖАВИ

????Хто може отримати грошову допомогу: повнолітні громадяни України з повним курсом вакцинації, які мають «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія й оформили спеціальну банківську картку єПідтримка (всі умови повинні бути виконаними!).

????Банки-партнери: КБ «А-Банк», АТ «Альфа-Банк», Монобанк, КБ «ПриватБанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Ощадбанк» (перелік буде поповнюватись).

Оформити картку єПідтримка можна:
- онлайн → завантажити застосунок банку і оформити картку єПідтримка;
- офлайн → зайти до фізичного відділення банку-партнера і попросити оформити картку єПідтримка.

??Розрахуватись віртуальною тисячею гривень можна лише за певну категорію товару (залізничні та авіаквитки в межах України, книги, квитки в кінотеатри, музеї, спортзали й на концерти).

Щоб отримати виплату у 2021 році необхідно подати заявку в період з 19 до 29 грудня включно. За нарахування коштів після успішного отримання заяви відповідає Мінекономіки. Точна дата зарахування залежить від вашого банку.

1000 грн необхідно витратити впродовж 4 місяців з моменту їх зарахування на картку. Невитрачені кошти повернуться до державного бюджету.

Для громадян, які не мають смартфонів/застосунку Дія/банківського застосунку нині розробляється альтернативний варіант виплат не через Дію. Реалізація проєкту доручена Міністерству економіки України та запланована на 2022 рік.

Більше відповідей на найпоширеніші запитання від громадян і бізнесу за посиланням → https://e-aid.diia.gov.ua/#banks

???? https://www.youtube.com/watch?v=5TblA1j4VF0&t=44s