Казка до Дня Святого Миколая для дітей Любашівщини

Дата: 23.12.2021 14:12

Казка до Дня Святого Миколая для дітей Любашівщини

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свят Святого Миколая, Нового року та Різдва. Зимові свята, мабуть, одні з найулюбленіших для дітей, адже зима - це казка, подарунки, зустрічі з близькими, здійснення мрії, святковий настрій і, звичайно ж, незабутні пригоди.

За підтримки Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, сьогодні в Любашівському будинку культури пройшло святкування дня Святого Миколая під назвою "Сніжинка щастя" за участі дітей з усіх старостатів громади. Сценарій передноворічної історії вчить бути добрим, чуйним, готовим надати допомогу, вміти співпереживати.  А ще вона об'єднує і дітей, і дорослих. Це чудова можливість поринути у казку!

По завершенні святкової казки усіх діток та їхні родини зі святом Миколая та Новим роком привітав Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та разом з казковими персонажами та Святим Миколаєм вручили усім присутнім солодкі подарунки.

Тож, вітаємо усіх діток з днем Святого Миколая, Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо сонячного настрою, прекрасного самопочуття, багато дзвінкого і радісного сміху. Нехай здійсняться всі бажання!