Робоча поїздка заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Муратова до Подільського району

Дата: 24.12.2021 07:55

23.12.2021 року здійснено робочу поїздку заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Муратова до Подільського району. Програма візиту була дуже насиченою, а результати - плідними. Спільно з головою Подільської РДА Михайлом Лазаренко вирішено багато проблемних питань на користь жителів Подільщини, проведено наступні заходи:

1. Зустріч в Подільській районній державній адміністрації Одеської області з керівництвом Подільської міської ради.

2. Огляд шляхопроводу через залізничні колії станції Подільськ, який потребує капітального ремонту.

3. Огляд приміщення державної форми власності, що розташоване за адресою: м. Подільськ, вул. Вокзальна, 3-г, балансоутримувачем якого є Будівельно-монтажне експлуатаційне управління Одеської залізниці (БМЕУ-2), вирішення питання про передачу на баланс Подільської районної державної адміністрації для розміщення в ньому структурних підрозділів райдержадміністрації.

4. Огляд стану виконання робіт з ремонту дороги 016152 (КПП) «Федосіївка»- Подільськ-Ананьїв», які здійснюються в рамках Програми Президента України «Велике Будівництво».

5. Огляд Одеської комунальної установи «Одеський центр соціально-психологічної допомоги» у селищі Борщі Куяльницької сільської ради. Приміщення передбачається для розгортання формування у мирний та воєнний час військової частини А7346.

6. Огляд товариства з обмеженою відповідальністю «Ветеран ПРАЙДАГРО» виробництва з переробки в c. Білине Балтської територіальної громади.

7. Огляд лісосмуг залізничної дороги на території Балтської територіальної громади.

8. Відвідування об’єкту «Реконструкція будівлі НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Балтської міської ради Одеської області, яке здійснюється в рамках Програми Президента України «Велике Будівництво».

9. Огляд реконструкції об’єкту Центр надання адміністративних послуг Балтської міської ради.

10. Відвідування об’єкту «Реконструкція приймального відділення Балтської багатопрофільної лікарні", яке здійснено в рамках Програми Президента України «Велике Будівництво».

11. Зустріч заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Муратова з головою Подільської районної державної адміністрації Михайлом Лазаренко та Балтським міським головою Сергієм Мазуром.

12. Проведення наради з директорами Державних підприємств лісового господарства.

Крім того, здійснено огляд приватного підприємства «Авангард» в с. Гольма Балтської міської ради Подільського району та візит до ПЗ «Троїцькоє» Зеленогірської об’єднаної територіальної громади Подільського району.