Казка для дітей

Дата: 29.12.2021 16:31

27 грудня 2021 року діти пільгових категорій Любашівської громади переглянули виставу в Одеському українському театрі ляльок "Зачарований кощей", вистава була цікава,  артисти  в яскравих костюмах  грали  бездоганно свої ролі. Діти  охоче із запалом танцювали та співали під заклики ведучих.

Після вистави   в  облаштованому  фотозонами  загальному залі діти отримали подарунки підготовлені театралами, в оригінальній упаковці з листівкою вистави.

За  запрошення на виставу дякуємо  службі у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації.  Любашівському селищному голові Анатолію  Геннадійовичу  Павлову, щиро вдячні, за організацію  поїздки до міста Одеси на перегляд чудової вистави. Діти  отримали позитивні емоції, море задоволення  та часточку щастя перед новорічними святами.

Служба у справах дітей селищної ради