Клієнтоорієнтоване працевлаштування

Дата: 31.12.2021 08:10

30 грудня 2021 року, напередодні Нового Року, в Любашівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості був проведений «Круглий стіл» щодо порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя.

Захід провела в.о. директора Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяна Подолян. Були запрошені: начальник служби у справах дітей Любашівської селищної ради Карналь Аліна Григорівна, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг» - Павлова Тетяна Анатоліївна, директор КУ «Центр соціальних служб», Нянько Олена Миколаївна та представники служби у справах дітей Подільської районної державної адміністрації.

Обговорювалися питання щодо організації роботи з пошуку кандидатів у патронатні вихователі, поглиблення та розвиток співпраці із службами у справах дітей та центром соціальних служб в рамках реалізації експериментального проєкту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг службою зайнятості, що таке патронат, хто може стати патронатним вихователем, обов’язки патронатного вихователя, хто може бути влаштований в патронатну сім’ю, термін перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя, оплата послуг із здійснення патронату над дитиною.

В кінці зустрічі всі присутні домовилися про плідну співпрацю щодо даних питань.