Привітання з Новорічними та Різдвяними святами від голови Подільської райдержадміністрації Михайла Лазаренка

Дата: 31.12.2021 08:29

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ПОДІЛЬСЬКОГО КРАЮ!
ЩИРО ВІТАЮ ВАС ЗІ СВІТЛИМИ ТА РАДІСНИМИ СВЯТАМИ НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО!

Відходить в історію ще один рік. Традиційно, в ці дні будуємо нові плани, маємо нові мрії та побажання як для себе, рідних, друзів, так і для нашої держави.

Рік, що минає, видався для українського народу непростим, проте цей період життя зумів згуртувати українців, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, додав нам впевненості та сил змінити країну на краще! Разом з тим, він приніс для нас багато цікавих подій, успішних проєктів та вдало реалізованих планів. Я впевнений, що прийдешній рік стане для Подільського району роком досягнень, а для кожного мешканця – роком стабільності.

Рік прийдешній несе нам нові виклики, які ми разом успішно подолаємо завдяки згуртуванню зусиль і наполегливій праці.

Щиро хочу сказати Вам, дорогі земляки, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння і за все, що ми зуміли зробити разом.

Дуже хочеться, щоб майбутнiй рiк був багатий на добро, затишок, тепло i щасливi посмiшки. Та найбiльше нам усiм хотiлося б , щоб мирне життя повернулося в рiдну Україну.

Тож нехай всi прикрощi i негаразди залишаться у старому роцi, а заповiтнi мрiї i бажання обов’язково здiйсняться. Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!

З повагою, голова Подільської РДА Михайло Лазаренко.