Про співпрацю з сервісним центром ГСЦ МВС

Дата: 04.01.2022 10:27

Про співпрацю з сервісним центром ГСЦ МВС

Центр надання адміністративних послуг Любашівської селищної ради інформує про співпрацю з регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Одеській області у сфері надання адміністративних та інших послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС, а саме:

реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

заміна посвідчення водія;

видача міжнародного посвідчення водія;

прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Представники мобільного сервісного центру обслуговуватимуть громадян після подання заявки, яка формується Центром надання адміністративних послуг, на підставі звернень громадян за попереднім записом.

Попередній запис та консультації щодо отримання зазначених послуг проводяться адміністратором Центру надання адміністративних послуг Любашівської селищної ради:за телефоном (04864) 2-62-61, або за адресою: вул. Софіївська, 162, смт. Любашівка. Про день, час та місце роботи мобільного сервісного центру буде поінформовано кожного заявника додатково в телефонному режимі.