Новорічні свята у старостатах Любашівської громади

Дата: 05.01.2022 08:23

Передноворічні дні у старостатах, як правило, проходять весело. Бо місцеві будинки культури, сільські клуби, школи та дитячі садочки завжди активно готуються до святкових концертів. І люди чекають їх з нетерпінням. В кожному селі вони проходили по-різному, але цікаво, весело, з святковою ялинкою, подарунками та казковими персонажами.

Агафіївський старостат: напередодні Нового року у Агафіївському сільському будинку культури відбулось святкове новорічне привітання для дітей та жителів старостату. Новорічною красунею ялинкою та  лотерейними призами забезпечив  депутат Любашівської селищної ради Байрак О.В., спонсорами діда Мороза та Снігуроньки стали Король С.М. та Драганов Г.С.

Бобрицький старостат: Новий рік - час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Боківський старостат: глядачі з великим задоволенням дивилися казкове дійство.

Кричунівський старостат: всі дітки розповідали новорічні віршики й за це отримали від Діда Мороза подаруночки. А зі Снігуронькою залюбки водили хоровод біля ялинки.

Покровський старостат; святковий захід "Магічна мить", де всіх бажаючих дорослих пригощали запашним та смачним глінтвейном, а діти могли зігрітися чаєм з лимоном.

Троїцький старостат: як завжди креативно, музично та весело привітали всіх дорослих та малих жителів старостату з Новорічними святами

Новоселівський старостат: в Демидівському сільському клубі свято проводилось 30 грудня,, діти залишились дуже задоволені, всі отримали подарунки, спонсором свята став ПП "Універсал". Свято підготували завідувач клубом Тетера В.І. та хореограф Олена Рубля

І нарешті неперевершені артисти та казкові персонажі від відділу культури та Центру культури і дозвілля Любашівської селищної ради подарували всім маленьким глядачам веселий новорічний настрій та святкову казку.

Любашівська публічна бібліотека селищної ради: під мотиви різдвяних мелодій діти розмальовували солодкі ялинки айсінгом, малювали візерунки на запашних новорічних іграшках

Новоріччя відгуляли. Тож на черзі колядки і щедрівки. Хто вже готовий до наступної порції свят?