Річниця відкриття Центру надання адміністративних послуг

Дата: 05.01.2022 11:13

Рік тому, 04.01.2021 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадського формування зареєстровано Управління «Центр надання адміністративних послуг» Любашівської селищної ради (далі – ЦНАП, який утворено рішенням Любашівської селищної ради від 17.12.2020 року №27).

Адміністративні послуги в ЦНАПі надаються відповідно до Переліку затвердженого рішенням Любашівської селищної ради від 31 березня 2021 року № 359 (у редакції рішення від 19 жовтня 2021 року №2865).

Впродовж 2021 року через ЦНАП, надано адміністративних послуг:

- державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно надано адміністративних послуг - 5219-ти особам;

- спеціалістами з питань реєстрації місця проживання надано адміністративних послуг: з реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання; видача довідки з реєстрації місця проживання; реєстрація місця проживання дитини до 14 років – 1172- м особам;

- спеціалістами надано послуг з питань соціального характеру для призначення усіх видів державних соціальних допомог, пільг та субсидій– 1988 заявникам;

- адміністраторами центру надано адміністративних послуг: з видачі довідок про зареєстрованих в житловому приміщенні; видачі довідок про склад сім1ї; довідок для здійснення нотаріальних дій; вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку; витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки; витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку; декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці; видача дозволу на виконання робіт підвищеної безпеки - 3118 особам.

Досягнення:

- ЦНАП переїхав у нове, відремонтоване приміщення, де забезпечені більш комфортні умови для відвідувачів, це і вільна Wi-Fi зона, простора зона очікування та інформування;

- суб’єкти звернення мають змогу оплатити за платні адміністративні послуги безпосередньо у ЦНАП за допомогою РОS – терміналів;

Підписано угоди:

- «Про співробітництво з надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення»;

- «Про взаємодію між Любашівською селищною радою та Управлінням соціального захисту населення Подільської районної державної адміністрації в сфері надання послуг із соціальної підтримки населення»;

- «Про співробітництво між Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області та Любашівською селищною радою Подільського району Одеської області»;

- «Про співпрацю у сфері надання адміністративних та інших послуг» з ГСЦ МВС в Одеській області у сфері надання адміністративних та інших послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС, а саме: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів; заміна посвідчення водія. В 2021 році надано послуг – 35-ти особам.

- «Про співпрацю» з Любашівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості;

- «Про співробітництво у сфері надання пенсійних послуг».

Крім того, отримано доступ до ЄДР (єдиний державний реєстр) та ДРРП (державний реєстр речових прав) для службового користування. Адміністратори працюють в ІС «Вулик» завдяки чому ЦНАП Любашівської селищної ради бере участь в системі моніторингу якості надання адміністративних послуг.

В останній день 2021 року отримано доступ до відомостей Державного земельного кадастру. Тепер заявники будуть одержувати витяги з Державного земельного кадастру, які формуються адміністраторами ЦНАП.

Перспективи роботи Управління на 2022 рік:

В межах функцій, покладених на ЦНАП, планується продовжувати роботу в напрямі удосконалення надання послуг. Серед першочергових завдань роботи Центру у 2022 році є:

- впровадження електронної системи документообігу;

- становлення електронної черги;

-підписання угоди про співпрацю з ДРАЦС, для забезпечення комплексного надання послуг;

- підписання угоди про співпрацю з надання консультацій з питань правової допомоги;

- залучення якомога більше суб’єктів надання адміністративних послуг до співпраці, для задоволення потреб жителів нашої громади.

Ми удосконалюємо наші технічні та інформаційні можливості, ми дбаємо про зручність та комфорт відвідувачів.

Ми разом з місцевою владою шукаємо нові підходи та впроваджуємо інновації.

Ми прагнемо поліпшити життя нашої громади. Управління "Центр надання адміністративних послуг" Любашівської селищної ради і надалі буде навчатись та вдосконалюватись, враховувати Ваші потреби шановні відвідувачі, дбати про зручність та комфорт, прислухатись до Ваших побажань і зауважень.

Ми працюємо для ВАС!