Новорічні та Різдвяні подарунки дітям

Дата: 06.01.2022 12:53

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Особливо під час Новорічних та Різдвяних свят посиленої уваги та піклування потребують діти пільгових категорій та сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Саме до цих дітей та сімей сьогодні завітали та принесли святковий різдвяний настрій секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, представники служби у справах дітей та старости Любашівської селищної ради.

Вже традиційно, за сприяння Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, фінансової підтримки Любашівської селищної ради по програмі "Захист прав та інтересів дітей Любашівської селищної ради", благодійної допомоги небайдужих жителів громади, сьогодні 100 дітей, які потребують уваги, а також сім'ї пільгових категорій отримали подарунки від селищної ради та продуктові набори від благодійників.

Світлі посмішки зраділих дітей, слова щирої вдячності батьків, опікунів та піклувальників стають тим найкращим стимулом, аби ще ширше відчиняти серце для добрих справ, підставляючи плече підтримки таким сім’ям, не залишаючи їх з проблемами наодинці.