СЕМІНАР З ОРІЄНТАЦІЇ НА СЛУЖБУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

Дата: 13.01.2022 14:49

12 січня 2022 року в Любашівську районну філію Одеського обласного центру зайнятості завітав на «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» інспектор відділу рекрутингу та комплектування четвертого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головний сержант Матвієнко Володимир Валерійович, та розповів безробітним про пріоритетні посади військових частин першочергового комплектування для кандидатів на військову службу за контрактом. Також він розповів про те що на військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років.