Майже 100 тисяч українців отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

Дата: 18.01.2022 09:16

Найближчим часом на засіданні Кабінету Міністрів буде ухвалено рішення щодо можливості використання коштів за програмою «єПідтримка» вакцинованими особами, старшими за 60 років.

Міністерство освіти і науки надало пропозиції стосовно розширення програми на дітей віком 14-18 років. Зокрема, з’явиться можливість використовувати вказані кошти на позашкільну освіту. Також опрацьовується рішення щодо такої можливості для дітей у віці 12-14 років.

Минулого тижня щеплено 552 тис. громадян, а від початку кампанії з вакцинації зроблено 29,37 млн щеплень. Наразі вакцинацією охоплено 15 млн українців, з яких 14,28 млн отримали дві дози.

Ці та інші питання обговорили під час селекторної наради під головуванням Президента.

Подробиці: https://bit.ly/329pcyg